Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Polecam opony, firmy Imperial.
Opinia użytkownika: Myślę że po 25 latach jazdy na różnych oponach różnymi autami..obecna jakość opon nie różni się pod wieloma względami...wiec, po co przepłacać..miałem markowe opony dwa razy droższe...a ścieralność ich była ..masakryczna
Opinia użytkownika: Opony bardo dobre
Opinia użytkownika: Dobra opona w dobrej cenie.
Opinia użytkownika: Bardzo dobrze trzymają się jezdni. Na pewno wybiorę je ponownie. Bardzo polecam. Świetna cena do jakości. Szerokości!
Opinia użytkownika: Polecam
Opinia użytkownika: Opony bardzo dobre na każde warunki do jazdy bardzo polecam są super jestem zadowolony, że je kupiłem pozdrawiam
Opinia użytkownika: Opony z oponeo.pl jak zawsze wszystko zgodne z opisem realizacja beż najmniejszego problemu. Polecam na 6.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony
Opinia użytkownika: Opony rewelacja! Samochód dobrze trzyma się jezdni na zakrętach. Polecam, polecam, polecam, ciche opony.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone