Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Opony fajnie się prezentują. Spełniają swoją funkcję. Jak na razie nie zauważyłem nic niepokojącego.
Opinia użytkownika: Jestem bardzo zadowolony z jakości i przede wszystkim z ceny :) Pozdrawiam.
Opinia użytkownika: Niewysoka cena a jakość bardzo dobra.
Opinia użytkownika: Dobra jakość, umiarkowana cena.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony do dostawczaka jeżdżącego lokalnie i po budowach. Wjadą i wyjadą z każdego błota. Na śniegu to nie wiem, bo brak śniegu w ostatnich latach.
Opinia użytkownika: Przejechałem na nich około 2 tys km, doskonała przyczepność, ciche.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony polecam.
Opinia użytkownika: Do spokojnej jazdy małym dostawczakiem opona za tę cenę jest wręcz rewelacyjna. Po co przepłacać? Polecił mi ją kurier i miał rację. Że warto mimo, że chińska.
Opinia użytkownika: Polecam!
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony w niskiej cenie.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone