Opinia użytkownika: Pierwszą trasę na tych oponach miałem do Niemiec aż za Frankfurt nad Menem. Jechałem na przemian w deszczu wichurze i w słońcu. Opony spisały się mega dobrze, zaznaczę, że w stronę Niemiec jechałem maksymalnie obciążony. Polecam opony.