Opinia użytkownika: Opona przed założeniem miała 10 mm, po przejechaniu 15 tys. km., głównie autostrady - zużyło się 0,4 mm. W porównaniu do poprzednich continental na których zrobiłem 110 tys. Mam 4 Renault Master założyłem pierwszy i ostatni raz tanie opony. Tak to jest jak chce się zaoszczędzić (chytry dwa razy traci).