Opinia użytkownika: Jestem instalatorem i posiadam na samochodzie warsztat. Co wiąże się że samochód jest zawsze przeładowany. Na początku kiedy założyłem opony zdawało mi się że nie wytrzyma połowa co inne marki, gdyż auto bardziej pływało na jezdni.
Jednak teraz po przejechaniu ponad 11000 km mogę stwierdzić że opona jest warta za te pieniądze co kupiłem i wytrzymała więcej co lepsze firmy. Inne opony po 7000 km dostawały z boku buły czyli nie wytrzymały obciążenia. Przy hamowaniu na suchej i mokrej nawierzchni nie stwierdziłem jakichkolwiek problemów.
Samochód jest dużo przeładowany i z oponą nie dzieje się nic złego i dlatego mogę ją z całym szacunkiem polecić.