Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Opony trochę głośne, ale za tę cenę do wytrzymania.
Opinia użytkownika: Dobre opony za niewielkie pieniądze.
Opinia użytkownika: Polecam
Opinia użytkownika: Zakupiłem 2 komplety tych opon, nie wytrzymały zbyt długo na tylnej osi. Wybuliło je na bokach w 2 samochodach. Bieżnik wolno się ścierał, myślę że do samochodów do 2.8 t masy całkowitej by się sprawdziły.
Opinia użytkownika: Auto mam na podwoziu sprintera, dokładniej podnośnik koszowy, opony dają radę.Najważniejsze, że są nowe – nie jakieś stare, spękane, stosunek ceny do jakości jest do przyjęcia.
Opinia użytkownika: Super opony w tym przedziale cenowym, polecam.
Opinia użytkownika: Na chwilę obecną muszę stwierdzić, iż jestem zadowolony. Zobaczymy jak będzie kiedy spadnie śnieg.
Opinia użytkownika: Jak za te pieniądze to polecam.
Opinia użytkownika: Dobre opony, nie wspomnę o cenie.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony do dostawczaków.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone