Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Stosunek ceny do jakości super.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony, przejechały dwa sezony, okolo 100 000 km w tej chwili wymienilem na kolejne 2 komplety tej samej firmy, uważam że towar za takie pieniądze jest towarem spełnającym moje wymagania. Polecam również innym.
Opinia użytkownika: Przyzwoita opona za dobre pieniądze. Wszystkie moje busy mają opony tego producenta, zużycie równe z Continentalem.
Opinia użytkownika: Kupuję już drugi raz opony w Waszej firmie i jestem pod wrażeniem fachowości doradców. Buziaczki!
Opinia użytkownika: Mam już drugi komplet tych opon. Na pierwszym przejechałem ok. 100 tys. km.Eksploatacja głównie poza miastem. Polecam.
Opinia użytkownika: Super opony!
Opinia użytkownika: Kupiłem 16 sztuk dla różnych aut, wszystkie wybuliło po czasie. Samochody nie są przeładowywane a opony nie wytrzymują. Zareklamowałem ale powiedziano, ze to usterka mechaniczna.
Opinia użytkownika: Za te pieniądze, całkiem przyzwoita jakość.
Opinia użytkownika: Opona warta polecenia w tej klasie cenowej.
Opinia użytkownika: Za taką kasę naprawdę dobre opony.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone