Opinia użytkownika: Samochód używany sporadycznie wiec nie przepłacałem ,a różnicy pomiędzy poprzednimi AGILISAMI nie widzę - tak samo jak inni kierowcy którzy jeżdżą tym samochodem. Ogólnie jak na tą cenę to opony bardzo dobre ( wydają się miękkie więc nie wiem jak przeciążymy Sprintera 312).