Opinia użytkownika: Przy zakupie nie byłem przekonany co do jakości, jak to pierwszy raz. Okazało się ,że super się zachowują, są ciche, zapewniają komfortową jazdę i dobrze zachowują się zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni. Przejechałem na nich ponad 30 tysięcy i póki co nie widać żadnych śladów użytkowania. Bardzo dobre opony za dobą cenę. Polecam.