Opinia użytkownika: używam auto w mieście, poza miastem jak i w terenie długo szukałem dobrych opon za rozsądną cenę i zakup opon w OPONEO ani nie zrujnował mojej kieszeni i opinie zawarte w serwisie pozwoliły dobrać opony do moich indywidualnych potrzeb. Już niejednej osobie poleciłem ten serwis i wszyscy byli zadowoleni. Nadmienię tylko, że dotychczas byłem zwolennikiem zakupu tzw. używek i najczęściej po jednym sezonie szły do kosza.