Opinia użytkownika: Zdecydowanie dobra opona, byłem przekonany, że ta opona słabej jakości lecz dzisiaj wymieniam w następnych autach i tylko na na Imperiale. Kupiłem już chyba ze 20 sztuk i następne też będą Imperiale. Dobre opony, a po co przepłacać tylko naprawdę za markę