Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Dobre opony.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony, to już drugie takie w tym samochodzie. Stosunek jakości do ceny na bardzo wysokim poziomie :). Polecam.
Opinia użytkownika: Opony są bardzo dobre.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony, serdecznie polecam. Mocno trzymają się drogi, warto je kupić.
Opinia użytkownika: Super oponki. To już kolejne Fuldy. Dobry stosunek ceny do jakości.
Opinia użytkownika: Kolejny zakup w Oponeo. Zawsze opony dostarczane zgodnie z zamówieniem i na czas.
Opinia użytkownika: Dobry stosunek jakości do ceny. Opony całkiem ciche.
Opinia użytkownika: Polecam z czystym sumieniem, super cena do jakości.
Opinia użytkownika: Na oponach tej marki jeżdżę ponad 10 lat i nie mam żadnych uwag. Spełniają swoje zadanie.
Opinia użytkownika: Dość ciche opony, jazda na nich jest przyjemna. Wyważenie ich nie sprawiło kłopotu wulkanizatorowi.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone