Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Brak zastrzeżeń. Lekkim mankamentem jest ich hałas toczenia.
Opinia użytkownika: Bardzo przyzwoite opony jak na swoją cenę :)
Opinia użytkownika: Opony dobrze trzymają się nawierzchni, ciche.
Opinia użytkownika: Bardzo dobry stosunek ceny do jakości.
Opinia użytkownika: Oponki ciche, na deszczu ok.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre.
Opinia użytkownika: Opony użytkowane tylko w ładne dni, ale nie mam do nich żadnych zastrzeżeń, polecam.
Opinia użytkownika: Opony użytkowane tylko w ładne dni, ale za tę cenę nie mam najmniejszych zarzutów. Polecam.
Opinia użytkownika: Jak dla mnie oponki super. Dobrze się trzymają drogi.
Opinia użytkownika: Witam. Mimo sporej wagi mojego Mercedesa, opony spisują się bardzo dobrze. Nie mogę powiedzieć złego słowa, bo bym skłamał. Na zimę również planuje zakup tej marki. Pozdrawiam.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone