Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Godni zaufania
Opinia użytkownika: Jestem bardzo zadowolony.
Opinia użytkownika: Bardzo polecam opony 1 klasa, w tej cenie! Używane w Audi Q5.
Opinia użytkownika: Polecam opony sprawują się idealnie w każdych warunkach
Opinia użytkownika: Polecam
Opinia użytkownika: Kupiłem opony ze względu na cenę. Nie spodziewałem się po nich niczego. Ogólnie wrażenia z jazdy są dobre, kierownica nie trzęsie się na drodze, droga trzyma się dobrze. Polecam .
Opinia użytkownika: Witam. Opony jak najbardziej polecam . Ciche i trzymają się dobrze drogi bez strachu jeżdźę 180- 200 na autostradzie. Bardzo dobrze odprowadzają wodę w czasie deszczu. I są tanie. Jak na razie żadnych niemiłych niespodzianek. Polecam!
Opinia użytkownika: Wszystko ok.
Opinia użytkownika: Polecam super opony w dobrej cenie.
Opinia użytkownika: Opona super się sprawuje Dobrze radzi sobie na mokrej i suchej nawierzchni.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone