Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Opona spełnia oczekiwania, zaskakująco dobrze radzi sobie na suchej i mokrej nawierzchni. Jedyne minusy to słabe ruszanie (co jest raczej zrozumiałe dla opon zimowych), i na mokrej nawierzchni niezbyt dobre trzymanie boczne (w porównaniu do letnich w tym samym rozmiarze). Poza tym znakomicie.
Opinia użytkownika: Bardzo fajne opony. Polecam.
Opinia użytkownika: Jak narazie sa to najlepsze opony zimowe jakie miałem
Opinia użytkownika: Zdecydowanie polecam. Cichsze na drodze niż moje opony letnie, bez problemu poradziły sobie na podjazdach na wyjeździe w Alpy. Nic nie można im zarzucić.
Opinia użytkownika: Opony ok
Opinia użytkownika: Jestem zadowolony.
Opinia użytkownika: Spoko opony.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony w tym przedziale cenowym.
Opinia użytkownika: Bardzo fajne opony, bardzo polecam.
Opinia użytkownika: Bardzo dobra opona na polskie warunki drogowe. Przystępna cena.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone