Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Sprawdziły się podczas hamowania awaryjnego i podczas jazdy po śniegu po nierównej drodze. Najlepsze z jakich do tej pory korzystałem, polecam.
Opinia użytkownika: Są to bardzo dobre opony samochód prowadzi się pewnie, są bardzo ciche i bardzo dobra cena do jakości marki
Opinia użytkownika: opony na 5 bardzo dobre
Opinia użytkownika: Opona swietnie wyglada . Komfortowa
Opinia użytkownika: Opony bardzo dobre, dobrze sprawują się w mieście jak i poza nim, bardzo dobrze się jedzie na śniegu, świetnie trzymają się drogi.
Opinia użytkownika: Zdecydowanie polecam, chociaż prawdę mówiąc zima w tym roku była szczególna:-) Pewnie po następnej da się więcej powiedzieć o tych oponach.
Opinia użytkownika: Opony dobrze trzymaja sie drogi, sa ciche. Do tej pory nie widac zuzycia. Polecam
Opinia użytkownika: Polecam
Opinia użytkownika: dobra
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone