Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Używam w cyklu mieszanym. Tryb jazdy począwszy od spokojnej jazdy czasem zamieniający się w ostrą jazdę - kryterium czasu. Na oponach zrobiłem ok. 4tys. km. W warunkach zimowych (śnieg) za bardzo nie miałem możliwości sprawdzenia. W warunkach deszczowych bardzo dobrze sobie radzi.
Opinia użytkownika: Opony godne polecenia, bardzo ciche o dobrej przyczepności tak na suchej jak i mokrej nawierzchni. Bardzo dobre tłumienie poprzecznych nierówności jezdni.
Opinia użytkownika: To będzie trzeci sezon na tej oponie. W poprzednim sezonie zimowym sprawdziła się zarówno w mieście na suchej ulicy, jak również na śniegu i błocie pośniegowym. W górach przy obfitych opadach śniegu nie było żadnego problemu z jazdą bez łańcuchów.
Opinia użytkownika: Opony są cichutkie. Są dużo cichsze od poprzednich zimówek, a nawet od opon letnich. Na śniegu jeździłem tylko dwa dni i nie mam zastrzeżeń. Ze względu na stosunkowo krótki okres eksploatacji oraz niewielki przebieg nie mogę w pełni ocenić zalet (ew.wad) opon. Uwzględniając cenę dla mnie rewelacja. Jestem doświadczonym kierowcą - przejechałem osobówkami około 1,5 mln kilometrów.
Opinia użytkownika: cena jest wysoka
Opinia użytkownika: Wybór opon nie należał do najłatwiejszych. Jestem kobietą i nie ukrywam, że skorzystałam z pomocy przy wyborze opon. Jak dotąd jestem bardzo zadowolona. Na suchej nawierzchni nie mam zastrzeżeń. Co do hałasu, są głośniejsze niż opony letnie ale nie jest to uciążliwe. Przy sytuacji wymagającej nagłej reakcji i ostrego hamowania na mokrej nawierzchni (po deszczu) zachowały się znakomicie. Na tą chwilę nie mam żadnych zastrzeżeń. Polecam!
Opinia użytkownika: Opony kupiłem na początku sezonu. Po przejechaniu 10000 km stwierdzam że są to świetne opony. Za taką cenę nie dostanie się chyba lepszych opon. Po całym sezonie oponki wyglądają jak nowe. Na mokrej nawierzchni trzymają się bardzo dobrze, tak samo dobrze trzymają się podczas hamowania. Polecam te opony.
Opinia użytkownika: Wybrałem ją ze względu na nisko poziom hałasu oraz jako nowość. I naprawdę jest bardzo cicha, miękka a jednocześnie godna polecenia. Warto zainwestować w dobry produkt.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony polecam.
Opinia użytkownika: Opona bardzo dobrze sprawdza się w zmiennych polskich warunkach drogowych. Z uwagi na małą ilość śniegu w trakcie zimy trudno jednoznacznie ocenić zachowanie na śniegu. W pozostałych warunkach zarówno na suchej jak i na mokrej nawierzchni zachowuje się bardzo dobrze. Największymi zaletami opony jest jej niski poziom hałasu oraz oszczędność w zużyciu paliwa.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone