Opinia użytkownika: Na mokrym ta opona to tragedia, ABS załącza się przy mocniejszym dohamowaniu, auto traci przyczepność przy ruszaniu, w zakrętach auto nadsterowne i podsterowne. W porównaniu z Debica Frigo 2 to ta opona wypada tragicznie...Kolejny minus to hałas - mega głośne. Do miasta dla kogoś co zamula się nadają, ale do jazdy bezpiecznej nie. Na mokrym nigdy nie wiesz jak opona zareaguje. Ogólnie nie polecam.