| Charakterystyka |
Ocena |
| wygląd opony |
6,00 |
| poziom hałasu |
5,00 |
| amortyzowanie |
6,00 |
| sucha nawierzchnia |
5,00 |
| mokra nawierzchnia |
6,00 |
| jazda po śniegu i lodzie |
- |
| jazda w błocie pośniegowym |
- |
| opory toczenia |
5,00 |
| ścieralność |
- |
| awaryjność |
- |
- przejechany dystans: 2000 - 5000km
- miejsce użytkowania: przeważnie poza miastem
- styl jazdy: szybki i agresywny
- pojazd: Ford Focus Hatchback II 1.8 TDCi
- ponowny zakup: Tak
Opinia użytkownika: Pokonuję tygodniowo w drodze domu z pracy ok 600 km krętymi drogami poza miastem. Zwykle bardzo oszczędnym stylem jazdy, ale często też ze względu na moje zamiłowanie sportów samochodowych lubię się na tych zakrętach "zabawić" i pojechać bardzo ostro, na limicie. I muszę przyznać, że w obu stylach jazdy opony sprawdzają się naprawdę rewelacyjnie! Przy spokojnej jeździe nie hałasują i bardzo pomogają w oszczędzaniu paliwa ze względu na niskie opory toczenia. Jednak dopiero przy szybkim pokonywaniu zakrętów, można cieszyć się największymi zaletami tej opony. W parze ze znakomitą przyczepnością na suchym jak i na mokrym idzie doskonale wyczucie i liniowość w utracie przyczepności (nie zrywają przyczepności nagle, tylko po przekroczeniu limitu stopniowo zaczynają w sposób kontrolowany się ślizgać). Ale największą zaletę zostawiłem na koniec. To ostre hamowanie. Wprost niewiarygodnie hamuje się na nich na mokrym asfalcie, wręcz zdaje się, za przeczą prawom fizyki i za nic mają sobie siłę tarcia! Rewelacja!!