| Charakterystyka |
Ocena |
| wygląd opony |
5,00 |
| poziom hałasu |
5,00 |
| amortyzowanie |
4,00 |
| sucha nawierzchnia |
5,00 |
| mokra nawierzchnia |
6,00 |
| jazda po śniegu i lodzie |
- |
| jazda w błocie pośniegowym |
- |
| opory toczenia |
- |
| ścieralność |
5,00 |
| awaryjność |
- |
- przejechany dystans: 2000 - 5000km
- miejsce użytkowania: przeważnie w mieście
- styl jazdy: szybki i agresywny
- pojazd: Mini Cooper Hatchback R56 1.6 S (135kW)
- ponowny zakup: Tak
Opinia użytkownika: Jeździłem już na różnych gumach premium. Po testowaniu wielu producentów trafiłem na moje poprzednie opony, czyli ContiSport5. Były świetne, więc przy zakupie nowszej generacji byłem już pozytywnie nastawiony. Mimo to, przerosły moje oczekiwania.
Z początku nie byłem pewien, bo trochę się ślizgały, ale okazało się, że wina jest po stronie fabrycznych zabezpieczeń. Teraz już wiem, że na mokrym zachowują się jeszcze lepiej niż tamte (zjazd z autostrady przy 100km/h w deszczu i miałem tylko lekki uślizg), a na suchej dorównują.
Opony prawie idealne, najlepsze w tym segmencie na pewno warte swojej ceny.
| Charakterystyka |
Ocena |
| wygląd opony |
5,00 |
| poziom hałasu |
4,00 |
| amortyzowanie |
5,00 |
| sucha nawierzchnia |
6,00 |
| mokra nawierzchnia |
5,00 |
| jazda po śniegu i lodzie |
- |
| jazda w błocie pośniegowym |
- |
| opory toczenia |
- |
| ścieralność |
- |
| awaryjność |
- |
- przejechany dystans: 5000 - 10000km
- miejsce użytkowania: przeważnie w mieście
- styl jazdy: szybki i agresywny
- pojazd: -
- ponowny zakup: Tak
Opinia użytkownika: Opony bardzo dobre. Przejechałem ok. 8000 km. Wcześniej miałem Yokohama Advan Sport V103 i wydawało mi się, że tamta opona jest bardzo dobra. Po zmianie zweryfikowałem swoją opinię na korzyść Continentala. Samochód trzyma się nawierzchni zdecydowanie lepiej. Granica, w której opona odpuszcza przyczepność, przesunęła się w zakres dużo większych prędkości (ok. 30% poprawy) - szczególnie czuć to na mokrej i wilgotnej nawierzchni. Ja mam wersję ze wzmocnionym rantem, przez co opona jeszcze lepiej trzyma się w zakrętach, mimo podwyższonego profilu. Zużycia póki co jeszcze nie widać.