Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Polecam.
Opinia użytkownika: Ktoś mógłby się popukać w głowę, kiedy "wymyśliłem" sobie do Skody Kodiaq felgi MOMO oraz opony o rozmiarze 245/45 R19. Nierealne? Nic bardziej mylnego. Pomijając klasyczny styl felg a skupiając się na samych oponach - REWELACJA ! Oczywiście o ile dokona się takiego zakupu opon markowych - w moim przypadku stanęło na wzmacnianych najnowszych Continentalach. Nie są to pierwsze moje opony tego producenta. W innym modelu Skody "takie" gumy przejeżdżają ponad 30 tys rocznie (letnie i zimowe) - sprawdziły się w każdych warunkach atmosferycznych. W Kodiaku dochodzi większe obciążenie i wyższe prędkości. W przypadku tego modelu Skody szersze gumy (niż zaleca producent) dają większą stabilność auta w zakrętach i lepsze trzymanie boczne przy dużych obciążeniach. Po przejechaniu na letnich już ponad 15 tys km nie zauważyłem "zwiększonego zużycia ogumienia" jak to niektórzy opisują. Szersze o 1cm opony również nie powodują "zwiększonego" zużycia paliwa. Za to na mokrym asfalcie są o kilka rzędów wielkości lepsze niż firmowe dedykowane do Kodiaka (przy zakupie z salonu). Komfort również jest znakomity. Już na "przyszłość" zastanawiam się, czy do tych samych felg będą pasowały (i czy się zmieszczą) jeszcze szersze - 255... Dwoma słowami - ZDECYDOWANIE POLECAM !!
Opinia użytkownika: Polecam w 100% na suchej nawierzchni kleją sie znakomicie. Na mokrej też dają radę, deszcz im nie straszny, co ważne przy bmw.
Opinia użytkownika: Opony są naprawdę godne polecenia, bardzo dobra przyczepność w różnych warunkach pogodowych.
Opinia użytkownika: Super opony. Genialnie spełniają zadanie jak i na suchej, tak i na mokrej nawierzchni. Super przyczepnosc. Goraco polecam.
Opinia użytkownika: Continental to jedna z najlepszych firm, która spełnia w 100% satysfakcji. Użytkuję od paru lat jedną i tę samą firmę. Nie zamierzam zmieniać, ponieważ mam ogromne zaufanie. Polecam każdemu, kto chce mieć w 100% bezpieczeństwa i satysfakcji.
Opinia użytkownika: Opony naprawdę super, polecam.
Opinia użytkownika: Super opony, szczerze polecam.
Opinia użytkownika: Najlepsze opony, jakie miałem do tej pory.
Opinia użytkownika: Opony rewelacyjne, auto dobrze się prowadzi na suchej i na mokrej nawierzchni. Polecam.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone