Ocena łączna:
Opinia użytkownika: ok
Opinia użytkownika: Opony sprawdzają się bez zarzutu, na pewno są godne polecenia! Niewątpliwie zakupilbym je jeszcze raz!
Opinia użytkownika: Bardzo dobra opona, skuteczna w każdych warunkach, cicha.
Opinia użytkownika: Dobra opona.
Opinia użytkownika: Polecam i rekomenduje, najlepsze opony jakie miałem. Klasa sama w sobie.
Opinia użytkownika: Opony na suchym i mokrym trzymają się drogi i są bardzo przewidywalne w zachowaniu. Na śniegu jeszcze nie testowałem.
Opinia użytkownika: Robią robotę, jakość odpowiada cenie, polecam.
Opinia użytkownika: Jestem z nich bardzo zadowolony, auto trzyma się jak na szynach. Deszcz im nie straszny, leci po mokrej autostradzie jak przecinak. Pomimo naszych pięknych dróg i profilu opon 40, felgi nadal są całe i zdrowe ;)
Opinia użytkownika: Dobrze trzymają się nawierzchni. Nawet przejazd przez kałuże nie powoduje poczucia utraty kontroli. Opony są mocno przewidywalne. Nie generują za dużo hałasu. Polecam!
Opinia użytkownika: Polecam w 100%. Pięknie się prowadzi.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone