Ocena łączna:
Opinia użytkownika:
Opinia użytkownika: Genialna opona ale czas srawdzic nastepczynie. Continental to chyba najlepsza firma oponiarska.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony zwłaszcza na mokrej nawierzchni auto prowadzi się jak po "szynach"
Opinia użytkownika: super oponka,polecam
Opinia użytkownika: Jak dotąd najlepsze gumy jakie miałem. świetnie trzymały na suchym i mokrym. Przed wakacyjnym wyjazdem na Chorwację zmieniłem je na nowe yokohamy A drive ale po fakcie stwierdzam że nie było potrzeby - na suchym conti mimo że miały już parę sezonów za sobą trzymały jakby lepiej (być może przez to że to nowa guma bardziej płynie na wysokim bieżniku?). Ale za to na yoko jest bardziej komfortowo na nierównościach. Co do ścierania to pomimo początkowych obaw - zwłaszcza że kupiłem je używane - przez 40 tys i trzy sezony zeszły z ok 7 do 3 mm. Wszystkie starły się równo i nie było potrzeby ich wyważania w miarę ścierania się bieżnika. OGÓLNIE śWIETNE!!!
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone