Ocena łączna:
Opinia użytkownika:
Opinia użytkownika: Doskonala opona.
Opinia użytkownika: Rewelacyjna opona asymetryczna. Jezdzilem na Dunlop SP2000Sport i byly bardzo dobre dopoki nie przesiadlem sie na PremiumContact.
Opinia użytkownika: Biorąc pod uwagą nie zachwianą jak dotad opinię o Michelinach można powiedzieć iż Conti Premium zrobił coś rewelacyjnego co na długo odbierze palmę pierszeństwa konkurencji.
Opinia użytkownika: Super cicha i komfortowa opona, ostatnio jeżdziłem na firestonach (do kitu!). PremiumContact to opona godna polecenia, super jakość!
Opinia użytkownika: Przejechałem już na nich ponad 7 tysięcy i jestem bardzo zadowolony. Opona świetnie się trzyma na mokrym i w czasie deszczu. Przy prędkościach 160-200 nie czuć żadnych niepokojących sygnałów, ruch kierownicy pewnie przesuwa auto w bok. Nie wiem jeszcze jak z trwałością, bo mam wrażenie, że chyba szybko się ścierają, ale nie wiem ile miały mm na początku. Jeżeli chodzi o bezpieczeństwo i komfort to szczerze ją polecam.
Opinia użytkownika: Opony idealne na samochód z napędem na tył. Deszcz, mokra nawierzchnia, trzeba się dobrze postarać, żeby poślizgać się na zakręcie. Opony ciche i ładnie się na nich jeździ. Ze względu na niski profil zabójcze są dla nich krawężniki i duże dziury w jezdni. W każdym razie polecam!!
Opinia użytkownika: Opony są używane w Golfie 3 1.6 benz. o rozmiarze 205/45 R16 Może i jest to za niski profil ale przy tym rozmiarze mam wrażenie mniejszych oporów toczenia aniżeli przy Polarisach Barum 195/50 R15. Muszę przyznać że conti fantastycznie się sprawdziły podczas jazdy w gwałtownej burzy i zalanych koleinach, trasa 2009 Człuchów-Chojnice-Kościerzyna-Gdańsk auto zwalniało tylko ze względu na brak mocy pokonywania oporów wody, jestem z nich bardzo zadowolony, jeżeli przesadzam na ciasnych zakrętach mój flinston lekko się pośliźnie ale dając poczucie kontroli. Opona w tym rozmiarze nie należy do tanich ale w porównaniu do wyząbkowanej Fuldy Carat Progreso to dla mnie Niebo a Ziemia, ich wytrzymałość wyliczam na 3 sezony a później spróbuję z jej młodszym następcą. Polecam te oponki zdecydowanie!
Opinia użytkownika: Jedne z najlepszych opon.
Opinia użytkownika: Bardzo dobra przyczepność.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone