Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Jak na nasze warunki atmosferyczne opony są super, spełniają swoje oczekiwania. Polecam wszystkim
Opinia użytkownika: Bardzo dobra jakość w stosunku do ceny. Opony spełniają wymagania w naszym klimacie, a szczególnie w mieście.
Opinia użytkownika: Jestem użytkownikiem tych opon od 4 miesięcy.
Opinia użytkownika: Zadowolona.
Opinia użytkownika: Ok.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony.
Opinia użytkownika: Witam, zakupiłem te opony po przejrzeniu testów i opinii. Jak do tej pory jeździłem na suchej i mokrej powierzchni i jestem zadowolony, auto dobrze trzyma się drogi. Jedyny minus, to lekki hałas, ale wszystkie mają podobną skalę decybeli.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony. Do momentu zakupu i użytkowania nie chciałem się wypowiadać, ale teraz mogę każdemu polecić te opony.
Opinia użytkownika: Samochód prowadzi się bardzo dobrze - płynnie i bez poślizgu. W warunkach zimowych opony spisują się bez zastrzeżeń. Polecam, jestem zadowolony z zakupu.
Opinia użytkownika: Opony sprawują się zaskakująco dobrze. Radzą sobie w suchej jeździe autostradowej - brak uślizgu przy dużych prędkościach - są ciche. Na wodzie brak aquaplaningu. W zimie na lodzie bez poślizgu , w brei pośniegowej ok. Tak więc jestem zadowolony.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone