| Charakterystyka |
Ocena |
| wygląd opony |
- |
| poziom hałasu |
- |
| amortyzowanie |
- |
| sucha nawierzchnia |
6,00 |
| mokra nawierzchnia |
6,00 |
| jazda po śniegu i lodzie |
1,00 |
| jazda w błocie pośniegowym |
6,00 |
| opory toczenia |
- |
| ścieralność |
- |
| awaryjność |
- |
- przejechany dystans: powyżej 15000km
- miejsce użytkowania: -
- styl jazdy: umiarkowany
- pojazd: -
- ponowny zakup: Tak
Opinia użytkownika: 40 tys. przejechane i do wymiany - brak bieżnika. Dla mnie 2 lata trochę za duża cena za tą ścieralność gumy. No dobra 3 sezony to jeszcze można by było wziąć na klatę, ale 2 lata... Ogólnie bez zarzutów dla innych parametrów. Nie ma opcji przy wystawianiu oceny na oponeo "nie oceniam", jest tylko opcja polecam TAK lub nie polecam NIE i muszę obowiązkowo zaznaczyć, więc zaznaczyłęm TAK. Od siebie dla Was kupujących już nie kupuje drugi raz - za krótka żywotność. No chyba, że komuś nie przeszkadza, to opona jest bardzo dobra. Trzymała auto w deszczu przy prędkości 140km/h. Śnieg, błoto nie było problemów, ale też nie było warunków extra trudnych w zimie.