Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Opony są w porządku biorąc pod uwagę ich cenę. Polecam
Opinia użytkownika: Klasa ekonomiczna do spokojnej jazdy tak, słabe na mokrej, ślizgają się, trzeba uważać na suchej ok, na śniegu nie testowane
Opinia użytkownika: Wszystko ok prócz jazdy w zimie po śniegu
Opinia użytkownika: Nie polecam ponieważ 2 tygodnie po zakupie opon jedna się przebiła były popękane jakby stare
Opinia użytkownika: Na zakrętach buczą, na mokrych serpentynach trzeba uważać, lubią szybciej tracić przyczepność. Idealne na miasto i spokojną jazdę poza miastem. Na autostradzie głośne. Nic nadzwyczajnego jak każda tania opona wielosezonowa.
Opinia użytkownika: Opony proste, wyważone, ładny bieżnik. Dobre na suchą nawierzchnię i na śnieg, niestety na mokrej się ślizgają.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone