Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Dobra jakość do ceny. Jeżdżę już prawie rok. Wszystko jest ok.
Opinia użytkownika: Nie polecam przy prędkościach między 80 a 110 głośne. Na mokrej nawierzchni przy 8°C. Wjeżdżając na rondo, stawia mnie bokiem. Ta sytuacja miała miejsce kilka już razy. Na temat zachowania się opon na śniegu i błocie pośniegowym nie mogę nic napisać, bo go prawie nie było. Jak na razie jedyna zaleta to to, że tanie były. Pozdrawiam.
Opinia użytkownika: Szału nie ma, ale cena dobra i przy umiarkowanej jeździe, jak najbardziej się sprawdzają.
Opinia użytkownika: Dobra jakość w dobrej cenie.
Opinia użytkownika: Nie są to zimówki i czuć różnicę na śniegu, ale jeśli ktoś szuka taniej alternatywy do auta i porusza się głównie po mieście to spokojnie zdają egzamin.
Opinia użytkownika: Opony wielosezonowe w tej cenie spełniają moje wymagania. Był to bardzo trafny wybór.
Opinia użytkownika: Strasznie głośnie. Powyżej 50 km na godzinę bez radia jechać nie da rady ((((( Nie polecam
Opinia użytkownika: opony są okej, co do ceny mogłaby być mniejsza
Opinia użytkownika: Spelniają swoje zadanie
Opinia użytkownika: Bardzo dobry stosunek cena/jakość
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone