Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Oponki super ... b.dobra przyczepność, latem jak i zimą, jak za taką cenę to gorąco polecam
Opinia użytkownika: Przeciętne opony.
Opinia użytkownika: Bardzo dobra opona i rewelacyjna cena. Świetnie się spisuje w tym roku w zimę na tym śniegu i błocie pośniegowym.
Opinia użytkownika: Jestem zadowolona na razie.
Opinia użytkownika: Przystepna cena, jakość jak na umiarkowany klimat.
Opinia użytkownika: Są wspaniałe, trzymają się nawierzchni i nawet na śniegu dają radę, polecam
Opinia użytkownika: Są tanie. I jak za tą cenę, sprawdzają się świetnie. Miałem różne opony. I niejedna zimówka gorzej reagowała na śniegu i lodzie niż ta całoroczna. Nie oznacza to złotego rozwiązania. Ale ja jestem zadowolony z nich.
Opinia użytkownika: Polecam, tanie ale dają radę
Opinia użytkownika: Dobre, tanie. Wiadomo, że to nie TOP, ale na jazdę spokojną po Mieście idealne.
Opinia użytkownika: Super opony
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone