Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Opona bardzo dobra - polecam. Zamontowana na motocyklu KAWASAKI VN1700 VAQUERO.
Opinia użytkownika: Bardzo dobra opona, trzyma tor jazdy.
Opinia użytkownika: Polecam, bardzo dobra opona.
Opinia użytkownika: Bez uwag 👍
Opinia użytkownika: Motocykl bardzo stabilny na tych oponach
Opinia użytkownika: Opony rewelacyjne dobrze trzymają sie drogi zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni.
Opinia użytkownika: Super opona.
Opinia użytkownika: Super opona na każdą pogodę.
Opinia użytkownika: Kupiłem drugi komplet.
Opinia użytkownika: Bardzo dobra opona na wszystkie nawierzchnie, polecam.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone