Opinia użytkownika: Opony kupiłem razem z felgami, więc z ciekawości je przetestowałem, pierwszy zakręt i od razu zaskoczenie ta opona kompletnie nie trzyma, ale pomyślałem że może zimno im chociaż było już lato... Parę zakrętów mocnych hamowań i okazało się że jest jeszcze gorzej co wydawało się niemożliwe. Na mokrym jest najgorzej, kompletny brak przyczepności, mimo że wodę odprowadzają dobrze, nie zdarzyło się zjawisko aquaplaning, ale mieszanka opony powoduje że auto i tak się ślizga.