Opinia użytkownika: Generalnie opona nie ma nic wspólnego z oponą sportową i to trzeba sobie jasno powiedzieć. Daje radę przy normalnym użytkowaniu, natomiast przy agresywnej jeździe zachowuje się jak z plastiku. Nie ma co się rozpisywać za tą kasę nie ma poprostu co wymagać. Polecam wszystkim, którzy jeżdzą bulwarowo lub po prostu nie mają kasy na lepsze gumy.