Opinia użytkownika: Witam,
Przyznam, że opony kupowałem z lekką obawą o to, że cena = jakość a cena rzeczywiście była nieduża. Miło się jednak zaskoczyłem. Po przejechaniu tej zimy prawie 10 tys km muszę przyznać że opona w warunkach zimowych spisywała się bardzo dobrze. Świetnie spisuje się w jeździe miejskiej i całkiem dobrze na trasie. Wadą tej opony może być hałas dość uciążliwy w trasie ale do zniesienia - mnie nie przeszkadzał. Hamowanie na mokrej nawierzchni (po deszczu)z dużych prędkości nie jest również zaletą ale nie jest też wadą jak się do tego przyzwyczaisz.
Śnieg, Błoto pośniegowe i mróz - świetnie się spisuje.
Polecam tę oponę osobom, które szukają taniej i przyzwoitej opony.