gpw
Połącz się z naszym konsultantem
Zobacz godziny pracy infolinii »

Godziny pracy infolinii w najbliższych dniach

Wtorek 18.06 7.00 - 22.00
Środa 19.06 7.00 - 22.00
Czwartek 20.06 nieczynna
Piątek 21.06 8.00 - 18.00
Sobota 22.06 8.00 - 16.00
Niedziela 23.06 nieczynna
Poniedziałek 24.06 7.00 - 22.00

Vredestein Xtreme Wintrac

opony Vredestein Xtreme Wintrac

Vredestein Xtreme Wintrac

Ocena: 4,9 / 6,0 1111900 Ilość opinii 53
  • Sezon: Zimowe
  • Rodzaj pojazdu: Osobowe
  • Producent: Vredestein

Zamów opony
Vredestein Xtreme Wintrac

Sprawdź ofertę opon Vredestein Xtreme Wintrac w naszym sklepie.

[[ Zobacz opinie ]]

Opony Vredestein Xtreme Wintrac

Vredestein Wintrac Xtreme to zimowa opona klasy średniej. Jest produktem koncernu Vredestein, znanego producenta opon. Vredestein Wintrac Xtreme to połączenie wysokich osiągów z atrakcyjnym, nowoczesnym wyglądem. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych wzoru bieżnika uzyskano optymalną przyczepność na mokrej i zaśnieżonej nawierzchni, krótka drogę hamowania oraz precyzyjne sterowanie. Ponadto opona jest cicha i komfortowa.

Opona Vredestein Wintrac Xtreme została zaprojektowana dzięki współpracy firmy Vredestein z Giugiaro Design. Uzyskano w ten sposób nowoczesny, atrakcyjny wygląd, którego głównym elementem są klocki ułożone na kształt litery W. Oponę wyposażono również w system szerokich rowków, które poprawiają osiągi na mokrej i zaśnieżonej drodze. Trzy obwodowe kanały odpowiadają za usuwanie wody i błota pośniegowego z centralnej części opony na boki. Powierzchni opony ma dzięki temu nieprzerwany kontakt podłożem. Dwa szerokie żebra opony zbudowane z długich klocków poprzecinane są poprzecznymi rowkami. Taka rzeźba zapewnia optymalną kontrolę trakcji na śniegu i lodzie. Ostre krawędzie klocków ułożone pod odpowiednim kątem wbijają się w podłoże, dzięki czemu opona nie ślizga się i gwarantuje pełną kontrolę nad samochodem. Do produkcji mieszanki gumowej zastosowano technologię OSP (Optimum Silica Processing). Polega ona na zastosowaniu specjalnych, opatentowanych komponentów, które poprawiają właściwości gumy w niskich temperaturach oraz zwiększają przyczepność na mokrych nawierzchniach. Mieszanka jest również odporna na ścieranie. Dodatkowo równomierny rozkład nacisków na powierzchni styku opony z podłożem zapewnia równomierne i powolne zużycie, co gwarantuje wysokie przebiegi. Opona Vredestein Wintrac Xtreme zapewnia również niski poziom hałasu. Dużym atutem opony Vredestein Wintrac Xtreme jest jej atrakcyjny wygląd. Agresywne, sprężyste linie sprawiają, że opona poprawia wygląd każdego samochodu.

Opona Vredestein Wintrac Xtreme zaliczana jest do najwyższego segmentu UHP (Ultra High Performance). Przeznaczona jest na sezon zimowy dla samochodów osobowych klasy średniej i wyższej. Opona przystosowana jest do jazdy z dużą prędkością. Polecana jest do szybkich, sportowych samochodów oraz luksusowych limuzyn o dużej mocy silnika.
rozmiar indeksy cena
Vredestein Xtreme Wintrac 215/55R17 98 V XL 215/55R17 98 V 1 016 zamów
Vredestein Xtreme Wintrac 255/55R18 109 V XL 255/55R18 109 V 1 178 zamów

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.