gpw
Połącz się z naszym konsultantem
Zobacz godziny pracy infolinii »

Godziny pracy infolinii w najbliższych dniach

Środa 26.06 7.00 - 22.00
Czwartek 27.06 7.00 - 22.00
Piątek 28.06 7.00 - 22.00
Sobota 29.06 8.00 - 16.00
Niedziela 30.06 nieczynna
Poniedziałek 01.07 7.00 - 22.00
Wtorek 02.07 7.00 - 22.00

Vredestein SNOW CLASSIC

opony Vredestein SNOW CLASSIC

Vredestein SNOW CLASSIC

Ocena: brak
  • Sezon: Zimowe
  • Rodzaj pojazdu: Osobowe
  • Producent: Vredestein

Zamów opony
Vredestein SNOW CLASSIC

Sprawdź ofertę opon Vredestein SNOW CLASSIC w naszym sklepie.

Opony Vredestein SNOW CLASSIC

Opony Vredestein SNOW CLASSIC są przeznaczone dla samochodów osobowych na sezon zimowy. Dzięki specjalnej konstrukcji bieżnika oraz mocnemu materiałowi produkcyjnemu, opony te wytrzymują bezproblemowo trudy jazdy w warunkach zimowych, oferując nie tylko długowieczność, ale przede wszystkim doskonałe parametry jezdne i bezpieczeństwo.

Wspomniany bieżnik omawianego modelu opon składa się z grubych i masywnych klocków o nieregularnym ułożeniu. Dzięki temu oraz głębokim rowkom, opony są w stanie twardo trzymać się drogi na nawierzchni zarówno suchej, jak i mokrej lub pokrytej śniegiem czy lodem. Słowem – w każdych warunkach drogowych oraz atmosferycznych spotykanych zimą w Polsce. Perfekcyjna przyczepność idzie w parze ze zwrotnością auta – kierowca doceni z pewnością precyzyjne manewrowanie, a także niezachwiane prowadzenie. Dodatkowo opony Vredestein SNOW CLASSIC wykazują fantastyczny poziom reakcji na wszelkie ruchy kierownicą, nawet te gwałtowne. Dzięki temu kierowca może być pewien stabilności i precyzji podczas pokonywania ostrych zakrętów czy hamowania. Co ważne, omawiany model opon doskonale sprawdza się także w głębokim śniegu, co również jest zasługą konfiguracji bieżnika.

Oczywiście mieszanka gumowa, z której wykonane są opony Vredestein SNOW CLASSIC jest materiałem odpowiednio trwałym, by wytrzymać obciążenia związane z jazdą w zimowych warunkach. Odporność produktu na rozmaite uszkodzenia czy przedwczesne zużycie stoi na najwyższym poziomie.

rozmiar indeksy cena
Vredestein SNOW CLASSIC 165/80R15 86 Q 165/80R15 86 Q 548 zamów

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.