gpw
Połącz się z naszym konsultantem
Zobacz godziny pracy infolinii »

Godziny pracy infolinii w najbliższych dniach

Środa 26.06 7.00 - 22.00
Czwartek 27.06 7.00 - 22.00
Piątek 28.06 7.00 - 22.00
Sobota 29.06 8.00 - 16.00
Niedziela 30.06 nieczynna
Poniedziałek 01.07 7.00 - 22.00
Wtorek 02.07 7.00 - 22.00

Vredestein Ultrac Vorti R

opony Vredestein Ultrac Vorti R

Vredestein Ultrac Vorti R

Ocena: 4,7 / 6,0 1111700 Ilość opinii 1
  • Sezon: Letnie
  • Rodzaj pojazdu: Osobowe
  • Producent: Vredestein

Zamów opony
Vredestein Ultrac Vorti R

Sprawdź ofertę opon Vredestein Ultrac Vorti R w naszym sklepie.

[[ Zobacz opinie ]]

Opony Vredestein Ultrac Vorti R

Przedstawiamy bardzo dobre opony letnie przeznaczone dla samochodów osobowych średniej i wyższej klasy. Model opon Vredestein Ultrac Vorti R cechuje się znakomitymi parametrami jezdnymi w rozmaitych warunkach atmosferycznych spotykanych latem w Polsce, ponadto oferując kierowcy pewność i stabilność prowadzenia, a także długowieczność.

Omawiany model opon jest udoskonaloną wersją modelu Vredestein Ultrac Vorti. Podobnie został wyposażony w ultranowoczesny, asymetryczny bieżnik, który charakteryzuje się fantastyczną przyczepnością zarówno na drodze suchej, jak i mokrej. W każdych warunkach opony te oferują precyzyjne prowadzenie, a także znakomitą reaktywność na ruchy kierownicą, w tym te gwałtowne. Dzięki temu pojazd utrzymuje zawsze najwyższą sterowność i sprawność, a kierowca – stuprocentową kontrolę nad autem. Ponadto opony Vredestein Ultrac Vorti R sprawdzają się doskonale w procesie odprowadzania wody i błota spod kół, co również jest zasługą wspomnianego bieżnika. Dzięki mocnym ścianom bocznym oraz specjalnie skonfigurowanym zewnętrznym rzędom rowków, omawiane opony umożliwiają bezpieczne pokonywanie zakrętów, nawet na mokrej nawierzchni.

Jednakże opony Vredestein Ultrac Vorti R oferują także najwyższy poziom komfortu jazdy. Jest to efektem lekkiego prowadzenia oraz niskiego oporu toczenia, który cechuje produkt. Ostatnia z wymienionych zalet sprzyja także oszczędnościom związanym z redukcją spalania paliwa. Dzięki temu jazda z użyciem omawianych opon jest przyjemna i ekonomiczna.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.