gpw
Połącz się z naszym konsultantem
Zobacz godziny pracy infolinii »

Godziny pracy infolinii w najbliższych dniach

Środa 26.06 7.00 - 22.00
Czwartek 27.06 7.00 - 22.00
Piątek 28.06 7.00 - 22.00
Sobota 29.06 8.00 - 16.00
Niedziela 30.06 nieczynna
Poniedziałek 01.07 7.00 - 22.00
Wtorek 02.07 7.00 - 22.00

Vredestein Ultrac Sessanta

opony Vredestein Ultrac Sessanta

Vredestein Ultrac Sessanta

Ocena: 5,1 / 6,0 1111110 Ilość opinii 158
  • Sezon: Letnie
  • Rodzaj pojazdu: Osobowe
  • Producent: Vredestein

Zamów opony
Vredestein Ultrac Sessanta

Sprawdź ofertę opon Vredestein Ultrac Sessanta w naszym sklepie.

[[ Zobacz opinie ]]

Opony Vredestein Ultrac Sessanta

Vredestein Ultrac Sessanta to letnia opona osobowa klasy średniej. Przeznaczona jest do szybkich, sportowych samochodów. Asymetryczny bieżnik opony Vredestein Ultrac Sessanta powstał z myślą wielbicielach szybkiej jazdy. Przystosowana jest do jazdy z ekstremalną prędkością. Odpowiednia konstrukcja bieżnika zapewnia wysokie osiągi w zróżnicowanych warunkach.

Opona Vredestein Ultrac Sessanta zaliczana jest do segmentu Ultra High Performance. Do produkcji bieżnika zastosowano nowoczesną mieszankę gumową z dodatkiem krzemionki oraz zaawansowanych polimerów. Uzyskano w ten sposób odporność na działanie wysokich temperatur będących skutkiem tarcia opony o podłoże podczas bardzo szybkiej jazdy. Guma jest również odporna na ścieranie. Równocześnie poprawia przyczepność na śliskim podłożu. Aby zapewnić dokładne sterowanie, opona została wyposażona w płaski profil z odpowiednio zaokrąglonymi krawędziami. Dzięki temu udało się również uzyskać optymalny rozkład nacisków na całej płaszczyźnie bieżnika, który zużywa się równomiernie. Rozwiązanie gwarantuje długie przebiegi oraz zachowanie właściwości opony na długi czas. Lepsze przyleganie do podłoża przyczyniło się również do redukcji oporów toczenia. Opona Vredestein Ultrac Sessanta gwarantuje płynną trakcję. W środkowej części opony znajdują się łukowate rowki, które rozszerzają się w kierunku zewnętrznego barku. Wraz z prostym kanałem obwodowym po wewnętrznej stronie opony struktura zapewnia wysoką ochronę przed zjawiskiem aquaplaningu. Woda jest skutecznie usuwana poza obszar styku z podłożem. Ponadto rzeźba poprawia również przyczepność. Ostre krawędzie rowków gwarantują krótką drogę hamowania oraz natychmiastową reakcję na zmianę tempa jazdy. Dla podwyższenia komfortu jazdy na barkach opony zastosowano sekwencję nacięć, które redukują drgania i hałas. Atrakcyjny wygląd opony Vredestein Ultrac Sessanta to efekt współpracy z Giugiaro Design. Dzięki temu uzyskano niepowtarzalny efekt wizualny, który pasuje do sportowej linii nowoczesnych samochodów.

Koncern Vredestein powstał w 1946 r. W 2001 r. firma hucznie obchodziła 55 rocznice swojego powstania. Obecnie zajmuje się produkcją, marketingiem, sprzedażą i dystrybucją opon do samochodów osobowych, opon rolniczych i przemysłowych. Wychodząc naprzeciw coraz większym wymaganiom konsumentów, Vredestein co roku wypuszcza na rynek nowe, ulepszone modele.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.