gpw
Połącz się z naszym konsultantem
Zobacz godziny pracy infolinii »

Godziny pracy infolinii w najbliższych dniach

Niedziela 16.06 nieczynna
Poniedziałek 17.06 7.00 - 22.00
Wtorek 18.06 7.00 - 22.00
Środa 19.06 7.00 - 22.00
Czwartek 20.06 7.00 - 22.00
Piątek 21.06 7.00 - 22.00
Sobota 22.06 8.00 - 16.00

Vredestein Comtrac Winter

opony Vredestein Comtrac Winter

Vredestein Comtrac Winter

Ocena: 4,2 / 6,0 1111200 Ilość opinii 2
  • Sezon: Zimowe
  • Rodzaj pojazdu: Dostawcze
  • Producent: Vredestein

Zamów opony
Vredestein Comtrac Winter

Sprawdź ofertę opon Vredestein Comtrac Winter w naszym sklepie.

[[ Zobacz opinie ]]

Opony Vredestein Comtrac Winter

Vredestein Comtrac Winter to opona zimowa klasy premium (wysokiej). Model Comtrac Winter, należący do koncernu Vredestein przeznaczony jest do samochodów dostawczych. Aby jak najlepiej sprostać oczekiwaniom kierowców, ta zimowa opona wyposażona jest w kierunkowy bieżnik, który doskonale chroni przed poślizgiem, nawet na mokrej nawierzchni.

Opona Vredestein Comtrac Winter łączy w sobie cechy opony osobowej z efektywnością opony dostawczej. Jej bieżnik został wyprodukowany przy użyciu specjalnej mieszanki, która ma zapewniać krótszą drogę hamowania i poprawiać przyspieszenie w warunkach zimowych.

Struktura wewnętrzna opony została specjalnie wzmocniona metalowym karkasem. Dzięki temu, opona Vredestein Comtrac Winter ma doskonale sprawdzać się w przewożeniu ciężkich ładunków. Opona ta uzyskuje doskonałe osiągi w przypadku samochodów dostawczych, a jednocześnie oferuje doskonały komfort i bezpieczeństwo jazdy. Podstawową zaletą Vredestein Comtrac Winter jest kierunkowy bieżnik, którego konstrukcja ma gwarantować dobrą przyczepność do podłoża. W połączeniu z dwoma dużymi, równoległymi rowkami, o głębokości 11 mm, tworzy on system, którego zadaniem jest sprawne odprowadzanie wody, a poprzez to, zapobieganie poślizgowi na mokrej nawierzchni. Opona ta dodatkowo wyposażona jest w dużą ilość skośnych szczelin w blokach bieżnika. Ma to umożliwiać łatwe pozbywanie się śniegu i błota, a także chroni felgi przed uszkodzeniem. Masywne bloki w strefie barkowej odgrywają istotną rolę przy pokonywaniu ostrych zakrętów, szczególnie, gdy samochód jest mocno obciążony. Opona Vredestein Comtrac Winter ta ma poza tym gwarantować natychmiastową reakcję na zmiany kierunku jazdy oraz zapewniać optymalną przyczepność i stabilność. Jednocześnie Vredestein Comtrac Winter jest oponą, która ma stanowić odpowiedź na rosnące zainteresowanie kierowców nowoczesnymi samochodami dostawczymi. Nowoczesne wzornictwo ścianek bocznych poprawia i uatrakcyjnia wygląd auta.

Opona Vredestein Comtrac Winter dostępna jest w szerokiej gamie rozmiarów, dzięki czemu jest odpowiednia dla większości nowoczesnych samochodów dostawczych.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.