gpw
Połącz się z naszym konsultantem
Zobacz godziny pracy infolinii »

Godziny pracy infolinii w najbliższych dniach

Sobota 16.01 8.00 - 16.00
Niedziela 17.01 nieczynna
Poniedziałek 18.01 8.00 - 20.00
Wtorek 19.01 8.00 - 20.00
Środa 20.01 8.00 - 20.00
Czwartek 21.01 8.00 - 20.00
Piątek 22.01 8.00 - 20.00

Sava TRENTA

opony Sava TRENTA

Sava TRENTA

Ocena: 4,3 / 6,0 1111300 Ilość opinii 51
  • Sezon: Letnie
  • Rodzaj pojazdu: Dostawcze
  • Producent: Sava

Zamów opony
Sava TRENTA

Sprawdź ofertę opon Sava TRENTA w naszym sklepie.

[[ Zobacz opinie ]]

Opony Sava TRENTA

Sava TRENTA to opona na sezon letni klasy ekonomicznej. Marka Sava należy do koncernu Goodyear. Model została zaprojektowany dla użytku komercyjnego. Sprawdza się w samochodach dostawczych jak i w minibusach. Nowoczesna rzeźba bieżnika gwarantuje dobrą trakcje. Specjalna konstrukcja barku dobrze amortyzuje powstające drgania. Ułożone pod kątem klocki przyczajają się do zmniejszenia oporów toczenia i powstającego hałasu. Zastosowanie specjalnej mieszanki gumowej gwarantuje znaczne przebiegi.

Opona Sava TRENTA posiada nowoczesną, zwartą konstrukcję bieżnika złożoną z dwóch szeregów klocków. Wzór został zaprojektowany dzięki zastosowaniu zaawansowanych programów komputerowych. Uzyskano w ten sposób optymalny rozkład nacisków, co przekłada się na dłuższy okres eksploatacji opony. Za bezpieczeństwo podczas jazdy na mokrej drodze odpowiadają trzy szerokie rowki pomiędzy klockami. Woda jest szybko i skutecznie odprowadzana na zewnątrz opony, co gwarantuje zminimalizowanie ryzyka występowania poślizgu hydrodynamicznego. Solidne klocki o zaokrąglonych krawędziach zapewniają płynniejsze sterowanie. Na ich powierzchni zastosowano specjalne, proste nacięcia. Dzięki nim uzyskano lepszą przyczepność nawet na wilgotnej i śliskiej nawierzchni. Dodatkowe zabezpieczenia w postaci grubszej warstwy gumy oraz dodatkowych usztywnień na bokach i krawędzi bieżnika zapobiegają uszkodzeniom mechanicznym, np. podczas najechania na krawężnik lub jazdy na nierównej nawierzchni. Nawet w przypadku dużych i ciężkich aut, Sava TRENTA skutecznie skraca drogę hamowania oraz poprawia przyczepność boczną na zakrętach. Aby wydłużyć przebiegi, do produkcji opony Sava TRENTA zastosowano specjalną mieszankę gumową, która wykazuje wysoką odporność na ścieranie. Ponadto wewnętrzna konstrukcja została wzmocniona stalowym opasaniem, które zapobiega odkształcaniu się profilu bieżnika oraz poprawia ogólne parametry trakcji.

Sava TRENTA to opona transportowa przeznaczona dla samochodów dostawczych i średnich ciężarówek. Z powodzeniem może być stosowana na wszystkich osiach pojazdu. Jej cechy charakterystyczne to wysoka wytrzymałość i długie przebiegi. Sprawdza się w ruchu miejskim jak i na dłuższych trasach. Sava TRENTA zachowuje swoje właściwości nawet przy maksymalnym obciążeniu.

rozmiar indeksy cena
Sava TRENTA 175/80R14 99/98 P C 175/80R14 99/98 P 252 zamów

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.