gpw
Połącz się z naszym konsultantem
Zobacz godziny pracy infolinii »

Godziny pracy infolinii w najbliższych dniach

Wtorek 31.03 7.00 - 22.00
Środa 01.04 7.00 - 22.00
Czwartek 02.04 7.00 - 22.00
Piątek 03.04 7.00 - 22.00
Sobota 04.04 8.00 - 16.00
Niedziela 05.04 10.00 - 18.00
Poniedziałek 06.04 7.00 - 22.00

Nankang Snow Viva

opony Nankang Snow Viva

Nankang Snow Viva

Ocena: 4,5 / 6,0 1111500 Ilość opinii 26
  • Sezon: Zimowe
  • Rodzaj pojazdu: Osobowe
  • Producent: Nankang

Zamów opony
Nankang Snow Viva

Sprawdź ofertę opon Nankang Snow Viva w naszym sklepie.

[[ Zobacz opinie ]]

Opony Nankang Snow Viva

Nankang Snow Viva to opona zimowa klasy ekonomicznej. Nankang to tajwański, niezależny producent szerokiej gamy opon. Nankang Snow Viva sprawdza się na każdym rodzaju zimowej nawierzchni. Ostry, kierunkowy wzór gwarantuje dobrą charakterystykę jazdy na mokrej i zaśnieżonej nawierzchni, natomiast liczne "gryzące" krawędzie zapewniają odpowiednią przyczepność na śliskiej i oblodzonej drodze. Opona Nankang Snow Viva sprawdza się również podczas jazdy w suchych warunkach. Gwarantuje optymalną kierowalność oraz komfort jazdy.

Opona Nankang Snow Viva została opracowana z myślą o zmiennych warunkach zimowych. Do produkcji opony zastosowano nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz wysokiej jakości materiały, dzięki czemu spełnia normy dopuszczenia do handlu i użytkowania na terenie UE. Bieżnik opony został wykonany z krzemionkowej mieszanki gumowej, która zachowuje optymalną elastyczność i wytrzymałość w temperaturach poniżej 7 stopni Celsjusza. Ponadto jest odporna na ścieranie. Dla zapewnienia bezpieczeństwa podczas jazdy na mokrej nawierzchni zastosowano V-kształtny wzór bieżnika oraz głęboki, centralny kanał. Dzięki temu woda i błoto pośniegowe są efektywnie usuwane na boki. Bieżnika ma stały i bezpośredni kontakt z podłożem, co gwarantuje odpowiednią ochronę przed zjawiskiem aquaplaningu. Centralny kanał odpowiada również za precyzyjne sterowanie. Konstruktorzy uzyskali tzw. "efekt szyny", dzięki czemu ruchy kierownicy są dokładnie przenoszone na drogę, nawet podczas jazdy na nierównej nawierzchni. Dla lepszej trakcji na śniegu, po lewej i prawej stronie opony zastosowano zygzakowate rowki, które gwarantują odpowiednią przyczepność. Duża gęstość nacięć lamelkowych zwiększa ilość ostrych krawędzi bieżnika, które wbijają się w podłoże. Gwarantują one krótką drogę hamowania oraz odpowiednie zachowanie podczas ruszania i przyśpieszania. Dużą zaletą opony Nankang Snow Viva jest atrakcyjna, niska cena.

Opona Nankang Snow Viva przeznaczona jest na sezon zimowy dla samochodów osobowych klasy średniej i wyższej. Sprawdza się zarówno w kompaktach, sedanach, kombi a także we wszystkich autach o sportowym charakterze. Opona spełnia wszelkie standardy Unii Europejskiej. Jej dodatkowym atutem jest agresywny i atrakcyjny wzór bieżnika.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.