gpw
Połącz się z naszym konsultantem
Zobacz godziny pracy infolinii »

Godziny pracy infolinii w najbliższych dniach

Środa 21.04 8.00 - 20.00
Czwartek 22.04 8.00 - 20.00
Piątek 23.04 8.00 - 20.00
Sobota 24.04 8.00 - 16.00
Niedziela 25.04 10.00 - 18.00
Poniedziałek 26.04 8.00 - 20.00
Wtorek 27.04 8.00 - 20.00

Kleber TRANSPRO

opony Kleber TRANSPRO

Kleber TRANSPRO

Ocena: 5,0 / 6,0 111110 Ilość opinii 72
  • Sezon: Letnie
  • Rodzaj pojazdu: Dostawcze
  • Producent: Kleber

Zamów opony
Kleber TRANSPRO

Sprawdź ofertę opon Kleber TRANSPRO w naszym sklepie.

[[ Zobacz opinie ]]

Opony Kleber TRANSPRO

Kleber Transpro to opony letnie klasy średniej przeznaczona do samochodów dostawczych. Model gwarantuje wysokie walory trakcyjne niezależnie od warunków pogodowych. Bieżnik jest wysoce odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz duże obciążenia. Według wielu niezależnych testów opona Transpro należy do jednej z najbezpieczniejszych opon w swoim segmencie. Jej autem jest również wysoki komfort podróżowania.

Bieżnik opon Kleber Transpro wyposażono w pięć wzdłużnych kanałów oraz liczne nacięcia, które stanowią system odprowadzania wody z centralnej części opony na boki. Dodatkowe krawędzie, sprawnie przecinają film wodny, co gwarantuje ochronę przed zjawiskiem aquaplaningu. Technologia samoblokujących się klocków bieżnika zapewnia optymalną trakcję i motorykę nawet na nierównej nawierzchni. Masywne barki umożliwiają większą stabilność prowadzenia oraz zapewniają przyczepność na zakrętach. Aby zredukować poziom szumów zastosowano przesunięcie względem siebie poszczególnych elementów bieżnika. Uzyskano w ten sposób lepszą cyrkulację powietrza wewnątrz kanalików bieżnika. Elastyczne boki opony działają na zasadzie sprężyny, dzięki czemu niwelują uciążliwe wibracje powstające podczas jazdy. Redukcja owych drgań znacznie przyczynia się do wzrostu komfortu prowadzenia. Konstrukcja poprawia również odporność na boczne uderzenia. Dodatkowym wzmocnieniem przed uszkodzeniami mechanicznymi jest wewnętrzne opasanie oraz czteromilimetrowa warstwa podkładu pod bieżnikiem.

Kleber to firma z ponad 100 letnim doświadczeniem w produkcji opon. Od kilkunastu lat jest częścią koncernu Michelin. Obecnie asortyment producenta pokrywa zapotrzebowanie głównych segmentów rynku, od aut osobowych po ciężarowe. Marka współpracuje w wieloma producentami samochodów. Opony Kleber wielokrotnie znalazły się w seryjnym wyposażeniu aut średniej i wyższej klasy.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.