gpw
Połącz się z naszym konsultantem
Zobacz godziny pracy infolinii »

Godziny pracy infolinii w najbliższych dniach

Wtorek 27.02 8.00 - 20.00
Środa 28.02 8.00 - 20.00
Czwartek 29.02 8.00 - 20.00
Piątek 01.03 8.00 - 20.00
Sobota 02.03 8.00 - 16.00
Niedziela 03.03 nieczynna
Poniedziałek 04.03 8.00 - 20.00

Imperial Ecosport

opony Imperial Ecosport

Imperial Ecosport

Ocena: 4,9 / 6,0 1111900 Ilość opinii 834
  • Sezon: Letnie
  • Rodzaj pojazdu: Osobowe
  • Producent: Imperial

Zamów opony
Imperial Ecosport

Sprawdź ofertę opon Imperial Ecosport w naszym sklepie.

[[ Zobacz opinie ]]

Opony Imperial Ecosport

Przedstawiamy znakomite opony letnie dla samochodów osobowych. Model Imperial Ecosport cechuje się bardzo dobrą ekonomiką jazdy, wysokim poziomem bezpieczeństwa w rozmaitych warunkach pogodowych oraz bardzo wydajną pracą.

Opony Imperial Ecosport należą do klasy ekonomicznej, charakteryzującej się najlepszym stosunkiem jakości do ceny. Jest polecany kierowcom, którzy cenią sobie oszczędności bez negatywnych skutków dla jakości produktu. Ekonomia jazdy wyraża się przede wszystkim w redukcji spalania, uzyskanej dzięki fantastycznym parametrom. Opony zapewniają stabilną jazdę, pozwalając jednocześnie na pełne wykorzystanie potencjału silnika auta. Duża powierzchnia styku opon z podłożem wpływa bardzo pozytywnie na równomierne zużycie. Przedłuża to realny okres eksploatacji produktu. Sprawia też, że opony są bardziej wytrzymałe na obciążenia, jak również na działanie wysokich temperatur. W sezonie letnim jest to wyjątkowo istotna cecha.

Opony Imperial Ecosport zapewniają także wysoki poziom bezpieczeństwa jazdy. Ich znaczna szerokość oraz złożony wzór bieżnika sprawia, że gwarantują doskonałą przyczepność na suchej jak i mokrej nawierzchni, również podczas wykonywania manewru skrętu czy hamowania.

Nowoczesny, asymetryczny bieżnik sprawdza się perfekcyjnie w procesie odprowadzania wody, za co odpowiadają centralne rzędy rowków bieżnikowych. Zewnętrzne natomiast utrzymują wspomnianą doskonałą przyczepność na zakrętach.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.