gpw
Połącz się z naszym konsultantem
Zobacz godziny pracy infolinii »

Godziny pracy infolinii w najbliższych dniach

Środa 28.09 8.00 - 20.00
Czwartek 29.09 8.00 - 20.00
Piątek 30.09 8.00 - 20.00
Sobota 01.10 8.00 - 16.00
Niedziela 02.10 nieczynna
Poniedziałek 03.10 8.00 - 20.00
Wtorek 04.10 8.00 - 20.00

Imperial Eco North

opony Imperial Eco North

Imperial Eco North

Ocena: 4,8 / 6,0 1111800 Ilość opinii 2
  • Sezon: Zimowe
  • Rodzaj pojazdu: Osobowe
  • Producent: Imperial

Zamów opony
Imperial Eco North

Sprawdź ofertę opon Imperial Eco North w naszym sklepie.

[[ Zobacz opinie ]]

Opony Imperial Eco North

Doskonałe opony zimowe dla samochodów osobowych. Imperial Eco North są polecane przede wszystkim do pojazdów typu SUV oraz crossoverów. Model charakteryzuje się bardzo wysoką wydajnością pracy na mokrej oraz ośnieżonej nawierzchni oraz fantastyczną wytrzymałością na uszkodzenia.

Wydajność pracy zależy w dużej mierze od nowoczesnego bieżnika, który w omawianym modelu opon ma kierunkową rzeźbę. Taka konstrukcja sprawdza się perfekcyjne w przypadku wspomnianej mokrej lub pokrytej śniegiem czy lodem drogi, kiedy to opona zachowuje idealną przyczepność, a pojazd – zwrotność. Dzięki temu kierowca może cieszyć się pewnym prowadzeniem oraz wysokim komfortem jazdy. Każdy ruch kierownicą realizowany jest przez opony precyzyjnie. Dotyczy to jazdy nawet w najgorszych warunkach pogodowych, jakie zdarzają się niejednokrotnie zimą w Polsce. Wszystko to zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa, w tym na zakrętach i podczas gwałtownego hamowania.

Przyczepność oraz walory trakcyjne są wspomagane przez system kolców, którymi pokryta jest powierzchnia opony Imperial Eco North. Pozwalają one na pewne i stabilne prowadzenie nawet na jezdniach gorszego gatunku oraz na tzw. bezdrożach. Dlatego też pojazdy terenowe wyposażone w ten model osiągają znakomite parametry w każdej sytuacji.

Wytrzymałość modelu Imperial Eco North wynika z mocnej i stabilnej konstrukcji, osiągniętej dzięki zastosowaniu nowoczesnej mieszanki gumowej jako materiału produkcyjnego.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.