gpw
Połącz się z naszym konsultantem
Zobacz godziny pracy infolinii »

Godziny pracy infolinii w najbliższych dniach

Niedziela 12.07 nieczynna
Poniedziałek 13.07 8.00 - 20.00
Wtorek 14.07 8.00 - 20.00
Środa 15.07 8.00 - 20.00
Czwartek 16.07 8.00 - 20.00
Piątek 17.07 8.00 - 20.00
Sobota 18.07 8.00 - 16.00

Falken HS 437

opony Falken HS 437

Falken HS 437

Ocena: 4,6 / 6,0 1111600 Ilość opinii 5
  • Sezon: Zimowe
  • Rodzaj pojazdu: Dostawcze
  • Producent: Falken

Zamów opony
Falken HS 437

Sprawdź ofertę opon Falken HS 437 w naszym sklepie.

[[ Zobacz opinie ]]

Opony Falken HS 437

Falken Eurowinter HS437 to opona zimowa klasy średniej. Japoński producent opony, niezależny koncern Falken zdobywa coraz większą popularność na rynku europejskim. Opona została wyposażona w kierunkowy wzór bieżnika, który poprawia parametry trakcji na mokrej i zaśnieżonej drodze. Falken Eurowinter HS437 zapewnia optymalną przyczepność oraz krótką drogę hamowania nawet podczas jazdy z dużą prędkością. Dzięki dużej powierzchni styku z podłożem oferuje również komfortową i stabilną jazdę.

Opona Falken Eurowinter HS437 zaliczana jest do klasy performance. Łączy w sobie szybką i dynamiczną jazdę z dużym komfortem i bezpieczeństwem. Została stworzona dzięki zastosowaniu innowacyjnych komponentów oraz nowoczesnych technologii produkcyjnych. Inżynierowie zastosowali w niej kierunkowy wzór. Klocki w centralnej części opony ułożone są na kształt litery V, dzięki czemu Falken Eurowinter HS437 bardzo dobrze radzi sobie zarówno w trudnych warunkach, na mokrej i zaśnieżonej drodze, jak i na suchym podłożu. Dla skutecznego osuszania bieżnika zastosowano system specjalnych rowków wzdłużnych i bocznych, które usuwają wodę i błoto pośniegowa na boki. Taka rzeźba gwarantuje bezpieczeństwo przed zjawiskiem aqua i snowplaningu. Do produkcji opony Falken Eurowinter HS437 zastosowano specjalną mieszankę gumową z dodatkiem krzemionki. Dzięki temu uzyskano odpowiednią elastyczność i odporność. Guma nie traci swoich właściwości nawet w bardzo niskiej temperaturze. Ponadto poprawia charakterystykę jazdy na mokrej i śliskiej drodze. Opona równie dobrze radzi sobie podczas jazdy na suchej drodze. Inżynierowie zmaksymalizowali powierzchnię styku opony z drogą. Taka budowa sprawia, że ruchy kierownicy są precyzyjnie przenoszona na drogę. Dodatkowe wzmocnienia i grubszą warstwę gumy zastosowano na barkach. Dzięki temu nawet podczas szybkiej jazdy i pokonywania zakrętów samochód prowadzi się bezpiecznie i stabilnie.

Opona Falken Eurowinter HS437 przeznaczona jest na sezon zimowy dla samochodów osobowych. Szczególnie polecana jest dla kierowców ze sportowym zacięciem. Równie dobrze sprawdzi się w rodzinnych samochodach segmentu kombi czy sedan. To dobre rozwiązanie do codziennego użytkowania, zarówno w ruchu miejskim, jak i w trasie. Należy pamiętać, że opona zimowa traci swoje właściwości i zużywa się szybciej w temperaturach powyżej 7-9 stopni Celsjusza, dlatego należy pamiętać o sezonowej zmianie ogumienia.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.