gpw
Połącz się z naszym konsultantem
Zobacz godziny pracy infolinii »

Godziny pracy infolinii w najbliższych dniach

Niedziela 24.06 nieczynna
Poniedziałek 25.06 7.00 - 22.00
Wtorek 26.06 7.00 - 22.00
Środa 27.06 7.00 - 22.00
Czwartek 28.06 7.00 - 22.00
Piątek 29.06 7.00 - 22.00
Sobota 30.06 8.00 - 16.00

Dębica Furio

opony Dębica Furio

Dębica Furio

Ocena: 3,9 / 6,0 1119000 Ilość opinii 325
  • Sezon: Letnie
  • Rodzaj pojazdu: Osobowe
  • Producent: Dębica

Zamów opony
Dębica Furio

Sprawdź ofertę opon Dębica Furio w naszym sklepie.

[[ Zobacz opinie ]]

Opony Dębica Furio

Dębica Furio to letnie opony klasy ekonomicznej przeznaczona do samochodów osobowych średniej i wyższej klasy o sportowym charakterze. Zaliczana jest do segmentu High Performance. Umożliwia dynamiczną i szybką jazdę. Dodatkowym atutem opony Dębica Furio jest jej wytrzymałość, którą gwarantuje trwała mieszanka gumowa oraz atrakcyjny wygląd.

Dębica Furio powstała z myślą o miłośnikach sportowych emocji za kółkiem, na co dzień. Wyposażono ją w agresywny, kierunkowy bieżnik, który zapewnia wysokie osiągi na każdym rodzaju nawierzchni. W strefie barkowej umieszczono duże bloki, natomiast w centralnej części opony znajduje się mocne żebro. Konstrukcja stabilizuje tor jazdy oraz gwarantuje precyzyjne sterowanie, dzięki czemu samochód porusza się płynnie i bezpiecznie nawet przy wyższych prędkościach. Opona gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa również na mokrej nawierzchni. Wyposażono ją w szerokie kanały obwodowe i ukośne rowki promieniowe. Dzięki nim woda jest szybko odprowadzana z centralnej części bieżnika na boki, dzięki czemu opona ma stały i bezpośredni kontakt z nawierzchnią. Taka rzeźba zapewnia również wysoką ochronę przed zjawiskiem aquaplaningu. Opona przystosowana jest głównie do jazdy w letnich warunkach. W niższych temperaturach traci swoje właściwości, dlatego należy pamiętać o sezonowej zmianie ogumienia.

Dębica zajmuje się produkcją szerokiej gamy ogumienia dla samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych i rolniczych. Przedsiębiorstwo sprzedaje swoje produkty do 60 krajów na sześciu kontynentach, m.in. do: Wielkiej Brytanii, Niemiec, Francji, Hiszpanii, Włoch, USA i Brazylii. Od kilkunastu lat jest częścią koncernu Goodyear Tyre & Rubber Company.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.