gpw
Połącz się z naszym konsultantem
Zobacz godziny pracy infolinii »

Godziny pracy infolinii w najbliższych dniach

Sobota 24.10 8.00 - 16.00
Niedziela 25.10 10.00 - 18.00
Poniedziałek 26.10 8.00 - 20.00
Wtorek 27.10 8.00 - 20.00
Środa 28.10 8.00 - 20.00
Czwartek 29.10 8.00 - 20.00
Piątek 30.10 8.00 - 20.00

BFGoodrich Long Trail T/A Tour

opony BFGoodrich Long Trail T/A Tour

BFGoodrich Long Trail T/A Tour

Ocena: 4,5 / 6,0 1111500 Ilość opinii 11
  • Sezon: Letnie
  • Rodzaj pojazdu: 4x4
  • Producent: BFGoodrich

Zamów opony
BFGoodrich Long Trail T/A Tour

Sprawdź ofertę opon BFGoodrich Long Trail T/A Tour w naszym sklepie.

[[ Zobacz opinie ]]

Opony BFGoodrich Long Trail T/A Tour

BFGoodrich Long Trail T/A Tour to opona letnia klasy medium przeznaczona dla samochodów z napędem na cztery koła, poruszających się głównie po nawierzchni asfaltowej. BFGoodrich to jedna z marek koncernu Michelin. Dzięki zastosowaniu nowego typu bieżnika opona wykazuje bardzo dobrą przyczepność oraz krótką drogę hamowania w każdych warunkach. Jest funkcjonalna i ekonomiczna. Zapewnia wysoki komfort prowadzenia.

Opona BFGoodrich Long Trail T/A Tour jest następcą modelu Radial Long Trail. Inżynierowie BFGoodrich wprowadzili szereg innowacyjnych rozwiązań w rzeźbie nowej opony. W efekcie uzyskano bardzo dobre właściwości jezdne. W porównaniu do poprzednika w nowej oponie udało się skrócić drogę hamowania, zarówno na suchej, jak i mokrej nawierzchni. Dzięki zastosowaniu szerokich kanałów wzdłużnych i poprzecznych woda jest szybko i sprawnie usuwana z centralnej części opony na zewnątrz. Dodatkowo lepszą przyczepność i przełamywanie filmu wodnego zapewnia duża liczba lameli. Taka rzeźba redukuje również ryzyko zjawisko aquaplaningu. Film wodny jest przełamywany przez odpowiednio wyprofilowane krawędzie klocków bieżnika. Optymalna przyczepność na to także pewniejsze prowadzenie na zakrętach i krótsza droga hamowania. Za odpowiednie prowadzenie na suchej nawierzchni odpowiada masywna żebro centralne, które zostało wzbogacone specjalnym mostkowaniem. Mostki sprawiają, że cała konstrukcja bieżnika jest sztywniejsza, a ruchy kierownicy są dokładnie przenoszone na drogę. Aby zapewnić odpowiednią motorykę na miękkim podłożu, żebra strefy barku zostały wysunięte. Pojazd wyposażony w opony BFGoodrich Long Trail T/A Tour bez większych problemów radzi sobie na trawiastym i błotnistym terenie. Dodatkowym atutem nowego modelu jest także większy komfort akustyczny. W porównaniu do poprzedniej wersji poziom hałasu udało się obniżyć o 1 dB. Do produkcji modelu BFGoodrich Long Trail T/A Tour użyto wysokiej jakości mieszanki gumowej, która posiada właściwości antypoślizgowe. Ponadto jest odporna na ścieranie, oraz zwiększa odporność bieżnika na uszkodzenia mechaniczne.

Opona BFGoodrich Long Trail T/A Tour została zaprojektowana specjalnie dla pojazdów terenowych z napędem 4x4. W większym stopniu zalecana jest do jazdy po nawierzchni asfaltowej. Rekomendowane przez producenta zastosowanie to 80% droga, a 20% teren.

rozmiar indeksy cena
BFGoodrich Long Trail T/A Tour 235/70R17 108 T XL 235/70R17 108 T 882 zamów

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.