Opinia użytkownika: Opony kupione 09.17. Przejeżdżałem umiarkowaną zimę, zwiedziłem Karkonosze, nie miałem większych problemów. Zużycia praktycznie nie widać. Powyżej 20 stopni, trochę bardziej słyszalne. Przy prędkości 170 km/h nie szarpią ani nie pływają (jazda przy około 2stopniach w styczniu). Ogólnie opony polecam. Koszt w porównaniu do jakości opłacalny.