Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Polecam opony innym użytkownikom bardzo dobre
Opinia użytkownika: opony testowalem jadac do holandi na niemieckiej autostradzie bylem milo zaskoczony bardzo cicho bylo w aucie [ a jechalem 2....] wiec polecam nastepne tez zamowilem zeetex tylko z montażem u wulkanizatora
Opinia użytkownika: Nie miałem żadnych negatywnych odczuć w czasie jazdy związanych z tymi oponami - polecam
Opinia użytkownika: Nic dodać nic ująć, do spokojnej jazdy mogą być, nie wiem jak się zachowują przy większych prędkościach.
Opinia użytkownika: Nie mam zastrzeżeń- opona sprawdza się, wykonałem pare długich tras i było ok. W warunkach jesienno- zimowych moje zimówki są naprawdę nadspodziewanie sprawne. Dobrze trzymają drogi, hamowanie też jest bezpieczne i tylko zadaję sobie pytanie, po jaka cholerę przez tyle długich lat przepłacałem? Obydwoje z żoną jeździmy na tych zimówkach - żona mniejszym samochodem - i nie ma do czego się przyczepić. Opona jest po prostu znakomita.
Opinia użytkownika: rewelacyjna opona biorac pod uwage stosunek ceny do jakosci - polecam
Opinia użytkownika: bardzo dobre opony wczesniej uzytkowalem opony continental nie widze zadnej roznicy stosunek jakosci do ceny znakomity
Opinia użytkownika: Opony bardzo dobrze się sprawują. Cechują się wysoką przyczepnością pozwalającą bezpiecznie hamować. Nie zawiodły w wielu potencjalnie groźnych sytuacjach.
Opinia użytkownika: Za taką cenę nie ma co marudzić. Jeżeli komuś nie robi różnicy logo to polecam opony zeetex.
Opinia użytkownika: nie mam zadnych zastrzezen spisuja sie dobrze godne polecenia
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone