Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Naprawdę dobre oponki.
Opinia użytkownika: Dla spokojnej jazdy opony jak najbardziej się sprawdzają, możliwe, że są trochę miękkie na zakrętach, ale to tylko moje odczucie. Poza tym wszystko ok.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony. Polecam.
Opinia użytkownika: Polecam serdecznie!
Opinia użytkownika: Opony świetne, wszystko zgodne z opisem.
Opinia użytkownika: Moim zdaniem opony rewelacyjne, od kilku lat stosuje tą markę, serdecznie polecam.
Opinia użytkownika: Rewelacyjnie auto trzyma się drogi na mokrej nawierzchni.
Opinia użytkownika: Jak pamiętam, od zawsze kupowałem opony w Oponeo letnie i zimowe. I nigdy się nie zawiodłem. Dobre marki niska cena.
Opinia użytkownika: Opony godne polecenia. Troszkę za duże opory toczenia.
Opinia użytkownika: Cena adekwatna do jakości.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone