Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Super, mam je jeszcze w BMW i też dają radę.
Opinia użytkownika: Polecam, super trzymają się drogi :-) i cichutkie :-)
Opinia użytkownika: Opony są super, dawno tak dobrze mi się nie jeździło.
Opinia użytkownika: Witam, za tę cenę są super.
Opinia użytkownika: Super opony jak za tę cenę. Kupiony drugi komplet. Polecam
Opinia użytkownika: Polecam! Opony spełniają oczekiwania.
Opinia użytkownika: Nie wyobrażam sobie lepszych opon w tej cenie.
Opinia użytkownika: Polecam!
Opinia użytkownika: Polecam.
Opinia użytkownika: Polecam te opony naprawdę warto. Cena też bardzo dobra.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone